سوال دارید؟

02333344716

آدرس ما

سمنان

 

سبد خرید

اجرای نقاشی هنری

نقاشی هنر و عمل استفاده از رنگدانه محلول در یک رقیق کننده بر روی یک سطح مانند دیوار ، سقف و موارد دیگر است که باید توسط فردی هنرمند و حرفه ای انجام شود.

نقاشی به فرایندی گفته می شود که در طی آن فرد تصورات ذهنی خود را با استفاده از رنگ و برس بر روی یک سطح، مانند کاغذ یا بوم وارد می کند. نقاشی ها می توانند به صورت دیجیتال بر روی کامپیوتر باشند و یا به صورت دستی و با استفاده از قلم و رنگ بر روی یک صفحه کشیده شده باشند.

برای نقاشی کردن، کافیست که شما یک ایده ذهنی داشته باشید، مواد مورد نیاز برای رسم این ایده را فراهم کنید و فضای کاری شخصی خود را تنظیم نمایید و برای شروع سفر هنری خود با رنگ آماده شوید.

این خدمات مخصوصا برای منزل و یا محل کار یک امر و هنر بسیار تخصصی است که باید توسط افراد خلاق و با تجربه انجام شود و اگر به درستی انجام شود ، شاهد نمایی جذاب خواهید بود.

نقاشی روی سقف

نقاشی روی سقف دارای قدمت تاریخی است که در سقف کاخ‌ها اجرا میشده است و امروزه هم در بازسازی خانه‌ها توسط افرادی حرفه‌ای و کاربلد و خلاق و با طرح و مدل‌های مختلف و زیبا اجرا می‌شود.

نقاشی‌های هنری برای سقف و دیوار نسبت به ذوق مشتریان و کارکنان دارای مدل های زیادی هستند که شامل نقاشی طبیعت و چشم انداز , نقاشی اشکال هندسی , نقاشی و طراحی چهره و پورتره , شخصیت های کارتونی , طرح ها و نقش های مینیاتوری , طرح های سه بعدی و یا نقاشی های خیالی مثل فرشته و یا مورال و … میشوند.

بطور مثال برای معماری و طراحی دکوراسیون مدرن بیشتر از طراحی ها و نقش های اشکال هندسی و چهره (پورتره) می توان استفاده کرد و طراحی فرشته مناسب دکوراسیون های کلاسیک می باشد.

طراحی و نقاشی روی سقف را میتوان دو شکل زیر اجرا کرد :

  1. بصورت کاملا فانتزی که مناسب طراحی اتاق کودک و نوجوان می باشد.
  2. بصورت کاملا هنری و با جزییات کامل که برای تزیین و زیبا سازی سالن های پذیرایی ، اتاق مستر، لابی و…  مناسب می‌باشد.

انتخاب نقاش برای طراحی سقف با نقاشی بسیار حساس و مهم است زیرا این کار باید توسط فردی با تمرکز و دقت بالا و به صورت حرفه‌ای و تخصصی انجام شود.

داشتن سابقه کاری و نمونه کار های تضمین شده بهترین گزینه برای انتخاب نقاش دکوراتیو می‌باشد.

نقاشی فرشته روی سقف و دیوار

حتما نام طرح فرشته و نقاشی فرشته را شنیده‌اید و همانطور که از نامش پیداست روی سقف و دیوار موجودات زیبا و افسونگری طراحی می‌شود که هم به سبک های کلاسیک و قدیمی و هم به سبک‌های امروزی و مدرن اجرا می‌شود.

نمونه کار در این زمینه